Velox-logoVelox statybinė sistema
Pasirinkite jus dominančią kategoriją

Nes tai monolitinis namas

Visuose aukščiausiuose pasaulio pastatuose bei didžiojoje dalyje sudėtingos arhitektūros statiniuose neapsieinama be monolito. Armuoto monolito pagalba statyboje sprendžiami patys sudėtingiausi uždaviniai. Visos statybos metu kontroliuojamas konstrukcijų stiprumas ir jų vientisumas daro monolitinę statybą nepakeičiamu statybos būdu.

Siūlome pasinaudoti geriausiu statybos būdu ir savo individualaus namo statybai. Visos nešančiosios konstrukcijos, įskaitant ir perdangą, išlietos iš monolito, Jūsų namą padaro išskirtinai tvirtą bei neįtikimai stabilų. Tokiu būdu statytuose namuose tiesiog nėra tokių reiškinių kaip pamatų nusėdimas ir dėl to atsirandančių sienų skylimų.

Mūsų siūlomas monolitinis statybos būdas iš esmės skiriasi nuo įprastinių ir prieš dvidešimtmetį ar seniau taikytus būdus, kuomet naudojami sunkūs ir nepaslankūs metaliniai klojiniai. Šiandien mes užtikrintai teigiame, jog absoliučiai visi monolitinių namų statybos minusai liko praeityje ir dabar naudojamės tik jo privalumais: nepaprastu tvirtumu ir patikimumu.

Mums tai pavyksta dėl išskirtinai kokybiškų medžiagų.  Skaityti toliau>>