Velox-logoVelox statybinė sistema
Pasirinkite jus dominančią kategoriją

Nes tai patikima konstrukcija

Lygiuotis su pastatytų Velox konstrukcijų tvirtumu, vientisumu ir kokybe bei itin maloniu mikroklimatu viduje vargu ar gali kiti žinomi statybos būdai.
Sakysite, jog rąstinis ar medinis namas pats maloniausiais žmogui? Taip, mes su tuo sutinkame, bet ir Velox namo visi vidniai paviršiai yra iš skiedrų-cemento plokščių, kurių 90 proc. sudaro mediena.
Sakysite, jog karkasinis (ar medinis) namas pats optimaliausias? Siūlome pagalvoti dar kartą, dažniausiai tokio tipo namai statomi iš medinio karkaso, užpildytu šiltinamaja medžiaga (akmens vata ar kt.), o vėliau karkasas uždengiamas medžio pagrindo plokštėmis. Dažniausiai “medžio” sluoksnis tarp vidaus patalpų ir apšiltinamosios medžiagos neviršija 24 mm.
Sakysite, jog mūrinis namas pats tvirčiausias? Na taip, ir su tuo galima sutikti, bet Velox sienų monolitinis branduolys būdama per pus plonesnis yra tokio pačio tvirtumo kaip dvigubos plytos mūro siena. O kur dar patikimas sienų armavimas, konstrukcijų vientisumas, kai tuo tarpu mūro sienų pati silpniausioji grandis skiedinys, per kuriuos nusėdus pamatams sienoje atsiranda skylimai. Velox konstrukcijose tokių reiškinių nepasitaiko.
Kadangi Velox konstrukcijos yra itin tvirtos ir patikimos, jų pagalba galima įgyvendinti įvairiausius įdomius ir įspūdingus architektūrinius sprendimus. Skaityti toliau>>