Velox-logoVelox statybinė sistema
Pasirinkite jus dominančią kategoriją

Nes naudojamos tik kokybiškos medžiagos

Klojiniai

Velox statybinės sistemos pagrindas - skiedrų-cemento plokštės - nenuimami klojiniai.

Velox – tai lengvi, itin tikslūs ir patvarūs nenuimami klojiniai, pagaminti iš mineralizuotų spygliuočių medienos skiedrų ir cemento. Tam kad skiedrų-cementinės plokštės nedegtų, nepūtų, nepelytų, būtų atsparios drėgmei, aplinkos ir kitiems veiksniams, jų sudėtyje yra skysto stiklo, kuris užkonservuoja medienos skiedras ir plokštės konstrukcijose išlieka visiškai nepakitusios visą statinio eksploatavimo laiką.

Velox yra išbandžiusios ir gavusios visus įmanomus sertifikatus stiprumo, degumo, saugumo bei poveikio aplinkai ir žmogui žinomose Europos bei Rusijos laboratorijose ir tyrimų centruose. Daugiau - skyriuje Velox instrukcijos ir sertifikatai

Armatūra/metalai

Metalai ir armatūros tiekiami iš patikimų Europos metalurgijos pramonės įmonių. Visiems tipiniams armavimo elementams pateikiami atitikties sertifikatai. Ne tipinių erdvinių armatūros karkasų gamyba atliekama vadovaujantis GOST ar ISO standartais griežtai pagal pateikiamus Techninio projekto brėžinius.

Betonas

Velox pastatų nešančioji konstrukcija - monolitinis betonas. Betono skiedinių kokybės užtikrinimui naudojami skiediniai iš artimiausių objektui betono gamybos centrų.